SE Makine

2002 Yılında "Se Teknoloji Çözümleri" olarak kurulan bu firmamız, 2010 yılından itibaren savunma sanayisine de hizmet vermeye başladı. İnsansız sistemler, uzaktan komuta sistemleri ve elektromekanik sistemler konusunda birçok proje gerçekleştiren bu firmayı ailemize kattık.

Otonom Teknoloji

2022 yılında ortakları arasına katıldığımız Otonom Teknoloji; sınır güvenliği, keşif ve gözetleme, haberleşme, arama-kurtarma ve hassas tarım uygulamaları gibi geniş bir yelpazedeki farklı ihtiyaçlar için uzun dayanımlı İHA tabanlı çözümlerle müşterilerine hizmet sunan bir mühendislik ve teknoloji firması. Özgün aerostat ve kablolu dron ürünleriyle yenilikçi çözümler sunabiliyor.

BCS Cam

2019 yılında, araçlarımızın zırh korumasını etkileyen en önemli unsurlardan biri olan balistik camları üretebilmek için BCS Cam’ı kurduk. Savunma ve havacılık sanayisinde faaliyet gösteren güvenilir çözüm ortaklarıyla birlikte hayata geçirdiğimiz bu şirketimizle sektörümüzdeki tüm zırhlı araç üreticilerinin, zırhlı kulübe ve zırhlı binaların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.
Best Metal Kaplama

Best Metal Kaplama

2021 yılında kurduğumuz Best Metal Kaplama, tam otomatik sert eloksal kaplama ve kromat alodin kaplama hizmetleri veriyor.