Kullanıcıya Özel Terzi Usulü Çözümler

Best Grup olarak; silah sistemlerinden zırhlı araçlara, uzaktan kumandalı iş makinalarından insansız kara araçlarına, gizli zırhlama çözümlerinden entegre tesis güvenliği çözümlerine uzanan çok geniş bir yelpazedeki son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ürünlerimizi onların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yeniden tasarlayabiliyoruz. Savunma sanayisi gibi pek çok üreticinin sabitlenmiş ve başka ülkelere bağımlılığa sebep olan konfigürasyonlardan taviz vermek istemediği bir sektörde, bu kabiliyetimiz, bizi rakiplerimizden ayıran önemli özelliklerimizden biri.

Zorlu Problemlerin Çözümünün Adresi

Kullanıcıya özel çözümler tasarlayabilmek, derin bir saha tecrübesi ve mühendislik birikimi gerektiriyor. Yıllar içerisinde olgunlaşan tasarım becerilerimiz sayesinde de sahip olduğumuz bu birikimi, çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Bu nedenle ekip arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu alanında yetenekli mühendis ve teknikerlerden oluşuyor.

Sahip olduğumuz birikim, aynı zamanda entegrasyon kabiliyetlerimize de büyük katkıda bulunuyor. Müşterilerimizden gelen faydalı yük entegrasyonu, ürün modifikasyonu gibi taleplere çok kısa süre içerisinde yanıt verebiliyoruz. Bu sayede Best Grup, savunma sanayindeki zorlu problemlere kısa sürede çözüm üreten bir firma olarak tanınıyor.

Maliyet Etkin, Rekabetçi Ürünler

Savunma alanında uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz, derin bir sektörel tecrübeye sahibiz. Ayrıca proje ve süreç yönetimi konusunda önemli kabiliyetlere sahibiz. Bu sayede çözümlerimizi, rakiplerimize kıyasla maliyet ve zaman açısından çok daha uygun şartlarda sunabiliyoruz.

Yeni Altyapılarla Büyüyoruz

Faaliyetlerimizi, Ankara Kahramankazan’daki, toplam alanı 25.000 metrekare olan 6 farklı tesiste yürütüyoruz. Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (HAB) yeni yatırımlarımızın tamamlanmasıyla birlikte, yeni tesislerimize kavuşmuş olacağız.

İhracatta Ortak Üretim Modelleri

Türkiye’nin dış politikası doğrultusunda, dost ve müttefik ülkelere ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Bunun yanında, yine bu ülkelerde ortak üretim projeleri üzerinde çalışıyoruz.

Hem Alt Yüklenici Hem Ana Yüklenici

Görev alacağımız projelerde, farklı iş modellerine açığız. Hem ana yüklenici hem alt yüklenici rollerinin gereklerini gayet iyi biliyor ve bu rollerin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz.

Başarımızın Kanıtı

Sahada Görev Yapan 12.000’in Üzerinde Faklı Ürün

3.000+
Gizli Zırhlı SUV ve Kamyonet
50+
Zırhlı Ambulans
6.000+
Zırhlı Güvenlik Kabini
5.000+
Zırhlı Siperlik Takımı
30+
Uzaktan Kumandalı Zırhlı İş Makineleri
250+
TOSUN Uzaktan Kumandalı Zırhlı Yükleyici
75+
KORALP 7,62 mm UKSS
250+
Gizlenebilir KORALP UKSS Entegre Edilmiş Gizli Zırhlı Kamyonet

Referanslarımız

T.C. Cumhurbaşkanlığı
Savunma Sanayii Başkanlığı
T.C. Dışişleri Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Türk Silahlı Kuvvetleri
EGM Polis
Jandarma Genel Komutanlığı
1 nci Kolordu Komutanlığı
7 nci Kolordu Komutanlığı
EGM İstihbarat Dairesi Başkanlığı
EGM Havacılık Dairesi Başkanlığı
T.C. Merkez Bankası